Mimozalar Zamanı İstanbul Adalar'da Sait Faik'i Düşlemek 09-11 Mayıs 2014

Mimozalar zamanı İstanbul'da farklı 3 dolu dolu gün geçirmek istiyoruz. Tamamen farklı bir gezi olacak. Ve gelenekselleştirmek istediğimiz bir ilk gezi olacak. 1.gün daha çok Anadolu yakasında kültür içerikli ve Nezahat Gökyiğit  botanik bahçesini gezecek, 2.gün dinlence olacak daha çok Burgazada ve Büyükada'da geçecek zamanımız.

Mimozalar zamanı İstanbul. Oldukça keyifli ve farklı bir turumuz olacak. Sunay Akın, Barış Manço nüzeleri gezimizde olacak. Ve katılımcı arkadaşlarımıza da 3 adet Sait Faik ve 3 adet Sunay akın kitabı çekilişle kitabı hediye edecek, Burgazada'da Sait Faik konuşacağız.

PROGRAMIMIZ

Aracımız 22.30'da Polatlı'dan Ankara'ya hareket edecek olup, Kumrular sokakta da saat: 00.05Ankara grubu arkadaşlarımız alınacaktır. Gece saat 00.05'da Kumrular sokak girişinden arkadaşlarımızı aldıktan sonra araç içi sıcak soğuk ikramlarla yolumuza devam ederek

1.GÜN: İstanbul’a vardıktan sonra alacağımız kahvaltı sonrası Nihat Gökyiğit tarafında eşine atfedilen Anadolu türlerinin bulunduğu Nezahat Gökyiğit Botanik parkını uzman rehber eşliğinde gezdikten sonra şehir turumuz başlıyor. Moda'da Barış Manço müze evini, Göztepe'de Sunay Akın oyuncak müzesini gördükten sonra alacağımız öğlen yemek molası sonrası Fenerbahçe parkında vereceğimiz kahve  molası sonrası Kadıköy otelimize geçerek dinleniyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Kadıköy otelimizde...Elit Butik Otel

2.GÜN: Sabah kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak Kabataş'a hareket ederek İdo deniz otobüsüne biniyoruz. (Feribor saatleri yaz tarifesi belli olmadığı için özellikle verilmemiştir.) İlk durağımız Burgazada olacak. Sait Faik evinde geçmişe yolculuk yapacağız. İlginç mimariler-kiliseler ve camiiler arasında yapacağımız doğaçlama gezi sonrasında öğlen yemeğimiz Kalpazankaya’da olacak. Yemek sonrası Büyükada’da yapacağımız kısa gezi sonrası feribotla Bostancı'ya aracımıza geliyoruz. Kısa deniz kenarında vereceğimiz kahve molası sonrası Ankara'ya hareket ediyoruz.Gece saatlerinde Ankara'da oluyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

HAREKET NOKTAMIZ

09 Mayıs 2014, Kumrular, 00:05

ÜCRET

  Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
7 taksit
Yetişkin 295 TL 295 TL 310 TL
İki kişilik odada kişibaşı 295 TL 295 TL 310 TL
Tek kişilik oda 340 TL 340 TL 355 TL
7-12 yaş 245 TL 245 TL 260 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 3-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 95 TL ilave edilir.

NELER DAHİL?

Özel ulaşım, araçta sıcak-soğuk içecek ve İstanbul'da kahvaltı ikramı, Adalar feribot ücretleri, Büyükada ve Burgazada feribot seferi(toplam 2), Tursab seyahat sigortası, rehberlik, sabah kahvaltısı(2), akşam yemeği(1), yarım pansiyon konaklama(1 Küçükyalı Elit Otel)

NELER HARİÇ?

Kişisel harcamalar, adalarda binilecek fayton ücretleri, müze ve ören yeri giriş ücretleri, öğlen yemekleri, yemeklerde alınacak içecek ücretleri,

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, havlu, mayo, terlik, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb.

ISTANBUL İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 00:05
Milli Kütüphane 00:10
Armada 00:15
Carrefour 00:25
Giyim Dünyası 00:35
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 00:45
Share

KONAKLAMALI KÜLTÜR/DOĞA TURLARI

Error: No articles to display

Üye Girişi

İletişim

KENDİ Bilişim Tarım Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentesi
Artıyaşam Etkinlikler Topluluğu

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)

Tel: 0 312 417 67 06 - 417 67 09

GSM: 0 530 602 78 82

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada da takip edin.

Artıyaşam

Artıyaşam Dağ Doğa Kültür Sanat Gezi Etkinlik Platformu web sayfasıdır.

Artıyaşam, TURSAB'a bağlı 6762 belge nolu A grubu seyahat acentesi olan Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentasının TPE 2009/71835 sayılı tescilli bir markasıdır.

Buradasınız: Anasayfa Diğer Kültür/Doğa Turları Mimozalar Zamanı İstanbul Adalar'da Sait Faik'i Düşlemek 09-11 Mayıs 2014